html site templates

KARIERA

Poszukujemy ekspertów oraz ludzi, którzy chcieli by nimi zostać. Ludzi z pasją, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty i rozwijać umiejętności.

Kontakt z najnowszymi technologiami

Uczymy sie od najlepszych

Stale  pracujemy z rozwiązaniami liderów w zakresie bezpieczeństwa. Posiadane relacje partnerskie gwarantują naszym pracownikom dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii. Dostęp do wiedzy, szkolenia, certyfikacje takich producentów jak AXIS, Aimetis, Check Point gwarantują nam posiadanie specjalistów o niespotykanej na rynku pracy wiedzy.

Rzeczywiste problemy, ciekawe pomysły

Ciekawa praca pełna wyzwań

Usługi doradcze oraz oustsourcing gwarantują kontakt zarówno z ciekawymi pomysłami i niespotykanymi wyzwaniami ale i rzeczywistymi problemami. Gwarantuje to ciekawą pracę pełną wyzwań.

Długotrwałe relacje

Wymagamy zaufania

Zaufanie jest podstawą relacji firmy z Klientami, dlatego też staramy się budować długotrwałe relacje z naszymi pracownikami.  Szukamy osób uczciwych, rzetelnych o stabilnej sytuacji życiowej. W zamian gwarantujemy stabilne zatrudnienie i pozytywne relacje. Mały zespół tworzy pozytywną atmosferę w pracy.

Wyzwania

Mały zespół ambitne projekty

Naszymi klientami są największe instytucje państwowe i firmy, skupiamy się na projektach nieszablonowych, ambitnych wymagających kreatywnego myślenia. Mały zespół gwarantuje każdemu szanse na rozwój w wybranej dziedzinie i nieskrępowany dostęp do wiedzy. 

Aktualne oferty pracy

Aktulanie poszukujemy osoby na poniższe stanowiska. Zapraszamy do kontatku, na każde zgloszenie odpowiemy w ciągu 7 dni roboczych.  

Programista C# .NET

Tworzenie oprogramowania w oparciu o język C# na platformie .NET. Definiowanie i analiza architektury oprogramowania.

Programista systemów wbudowanych

Tworzenie oprogramowania na systemy wbudowane oparte o procesory z architekturą ARM oraz MIPS działające pod kontrolą systemu Linux. Definiowanie i analiza architektury oprogramowania.

PROGRAMISTA APLIKACJI MOBILNYCH

Poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych znającą platformę Android, dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska Linux na procesorach ARM.

Inżynier systemowy/DevOps

Poszukujemy ekspertów oraz ludzi, którzy chcieli by nimi zostać. Ludzi z pasją, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty i rozwijać umiejętności w zakresie wysoce zautomatyzowanych środowisk.