how to create a web page for free

Axis

umożliwia tworzenie inteligentniejszego, bezpieczniejszego świata...

squareTec
Solution GOLD Partner Axis
Axis Application Development Partner 

squareTec jako Solution GOLD Partner Axis oraz Axis Application Development Partner gwarantuje najwyższy poziom wsparcia technicznego i unikalne rozwiązania aplikacyjne na platformę AXIS, zapewniając przy tym korzystne ceny.
Axis Solution Gold Partner

Solution GOLD Partner Axis 

Najwyższy poziom wsparcia technicznego oraz gwarancja korzystnych cen

Współpraca z partnerami Solution GOLD Partner Axis gwarantuje najwyższy  poziom wsparcia technicznego realizowanego przez certyfikowanych inżynierów na każdym etapie życia projektów. Nasza wiedza i doświadczenie zapewniają właściwe zaprojektowanie systemów, dobór optymalnych rozwiązań a następie dostarczenie produktów i usług na najkorzystniejszych warunkach, zapewniając korzystne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości oraz terminowości. squareTec gwarantuje unikalne warunki rozszerzonej gwarancji, wsparcia technicznego i serwisu dostarczanych rozwiązań.

Axis Appliaction Development Partner

Axis Application Development Partner

Unikalne rozwiązania aplikacyjne na platformę AXIS

Doświadczenie w zakresie tworzenia dedykowanych aplikacji na platformę AXIS umożliwia nam tworzenie rozwiązań IoT dla specyficznych wymagań naszych Klientów. Dedykowane aplikacje przenoszą inteligencję bezpośrednio na urządzenia AXIS, optymalizując wykorzystanie zasobów oraz obniżając koszty infrastruktury. 

Kamery Sieciowe

Kamery Axis sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach. Szeroka oferta Axis obejmuje zarówno modele zewnętrzne do trudnych warunków atmosferycznych, jak i dyskretne urządzenia przeznaczone do miejsc o szczególnych walorach wizualnych. Specjalne funkcje tych kamer — rozdzielczość HDTV, szeroki zakres tonalny, praca w podczerwieni, technologia Lightfinder i wiele innych — zapewniają wyraźny obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Kamery Axis udostępniają także zaawansowane funkcje analizy materiału wizyjnego, takie jak detekcja ruchu i dźwięku czy zabezpieczenie antysabotażowe.

Oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym

Axis oferuje oprogramowanie do systemów dozoru opartych na IP oraz rozwiązania do nagrywania gotowe do pracy po rozpakowaniu.

Funkcje analizy i inne aplikacje 

ACAP (AXIS Camera Application Platform) to otwarta platforma dostępna na większości kamer firmy AXIS, która pozwala na dodanie analityki i innych aplikacji dla realizacji specyficznych funkcji biznesowych i bezpieczeństwa.

Fizyczna kontrola dostępu 

Axis oferuje szeroką gamę produktów z zakresu kontroli dostępu, które można wdrażać w różnych systemach nadzoru.
Produkty Axis do kontroli dostępu w końcu wprowadzają otwartą i elastyczną alternatywę opartą na protokole IP. Produkty Axis do kontroli dostępu sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach, od identyfikacji i kontroli wejść po zaawansowane zarządzanie dostępem i integrację z innymi systemami.

Inteligentne i proste rozwiązania audio

Oferujemy autonomiczne tubowe głośniki sieciowe, a także akcesoria audio uzupełniające możliwości naszych kamer sieciowych i wideoenkoderów. Oferujemy również kompleksowe systemy high-quality audio, idealne do stosowania w sklepach.

Tab heading 6

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque quis quam in risus pulvinar ultrices eget non sem. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae proin accumsan odio.

Luka w zabezpieczeniach AXIS

ACV-116267

Została wykryta krytyczna luka w zabezpieczeniach, która wpływa na produkty Axis. W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt oraz jak najszybszą aktualizację produktów AXIS.

AXIS Perimeter Defender

Detekcja z dwukrotnie większej odległości 

Aplikacja AXIS Perimeter Defender dwukrotnie zwiększa zakres detekcji kamer termowizyjnych AXIS najnowszej generacji, co w przypadku sieciowej kamery termowizyjnej AXIS Q1941-E oznacza nawet 596 metrów!

Szybkie zarządzanie incydentami i efektywna działalność 

Nowe kamery sieciowe z ochroną przeciwwybuchową — z alarmem temperaturowym i termowizyjne — ułatwiają dbanie o efektywność i ciągłość krytycznych procesów przemysłowych oraz szybkie reagowanie na incydenty.

Axis FA

Nowe rozwiązanie dla systemów mobilnych

Wysokowydajny, a jednocześnie ekonomiczny system umożliwiający dyskretne monitorowanie czterech różnych wewnętrznych strefach  w systemach mobilnych przy użyciu jednego połączenia IP. 

AXIS & HID Global

Otwórz drzwi smartfonem.

Axis wraz z firmą HID Global wprowadza pierwsze zintegrowane, otwarte, oparte na protokole IP mobilne rozwiązanie do kontroli dostępu. Dzięki niemu urządzenia mobilne takie jak smartfony mogą służyć jako poświadczenia, co pozwala ich użytkownikom na uzyskiwanie dostępu do chronionych budynków, pomieszczeń i obszarów.    

Mini Canon PTZ

Mini kamery obrotowe Canon w ofercie AXIS

Kamery PTZ do monitorowania hal przemysłowych, elektrowni, innych dużych lokalizacji wewnętrznych lub zabuodowy. Kamery Canon VB-M50B, VB-H43 i VB-M42 łączą niewielkie rozmiary z zaawansowanymi funkcjami obrotu/pochylenia/zbliżenia oraz solidną pracą w słabym oświetleniu.

01

Axis Perimeter Protection

Zapraszamy na dedykowane szkolenie.

    Świadomość to moc. Dzięki powiadomieniu w czasie rzeczywistym, wizualnemu zrozumieniu i proaktywnemu zarządzaniu alarmami dostarczamy właściwe narzędzia, zapewniające bezpieczeństwo obiektów kluczowych zawsze nawet w odległych i bezobsługowych lokalizacjach. Rozwiązanie Axis Perimeter Protection to kompletny system opracowany w celu wykrywania, ochrony i patrolowania od obwodu do krytycznego centrum obiektu.
Zapraszamy na dedykowane szkolenie w zakresie ochrony obwodowej.

02

Nadzór video w transporcie publicznym

Wyniki badań AXIS Comminications i UITP

Film podsumowujący badania przeprowadzone przez Axis Communications i UITP wśród organizacji transportu publicznego w celu zrozumienia nadzoru wideo w transporcie publicznym.