Rozwiązania chmurowe

Chmura jest dla nas obecnie najlepszym narzędziem umożliwiającym szybkie i bezpieczne dostarczanie oraz rozwój aplikacji. Wykorzystując w pełni te korzyści łączymy ze sobą świat chmury oraz urządzeń IoT, co zwiększa możliwości i przynosi spektakularne efekty. Rozwiązania w chmurze, to także doskonałe narzędzia komunikacji i współpracy w przedsiębiorstwie. Koncentrując się na bezpieczeństwie uzupełniamy dostępne rozwiązania chmurowe o dodatkowe warstwy bezpieczeństwa. 

Mobirise

SICCO Cloud 

Tworzone w squareTec autorskie oprogramowanie łączące chmurę Azure z urządzeniami IoT tak by dostarczyć usługę obsługi gości lub zarządzanie procesami logistycznymi.   

Azure i Office 365

Specjalizujemy się w rozwiązaniach MIcrosoft. Tworzymy aplikacje, zarządzamy infrastrukturą i automatyzujemy procesy w Microsoft Azure. Jednocześnie dostarczamy rozwiązania komunikacji, współpracy i bezpieczeństwa zawarte w Microsoft Office 365.

Tworzenie aplikacji

Tworzymy aplikacje gotowe do uruchomienia i świadczenia usługi w Microsoft Azure. Specjalizujemy się w integracji, analizie danych oraz usługach kognitywnych. Łączymy świat urządzeń IoT z chmurą.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy bezpieczeństwo środowiskom pracującym w chmurze Microsoft Azure oraz danych w usłudze Office 365. Dostarczamy także szereg chmurowych rozwiązań bezpieczeństwa dla tradycyjnych systemów IT przedsiębiorstw. 

Adres

Broniewskiego 4 
85-316 Bydgoszcz


Kontakt

office@squaretec.pl
+48 52 3205720

Wsparcie Techniczne
support@squaretec.pl
+48 52 3205730 

This website was designed with Mobirise themes