responsive web templates

Zobacz co oni widzą teraz!

EdgeVis Body Worn zapewnia dostęp do transmisji video w czasie rzeczywistym lub nagrań video gdy pracownicy pozostają w miejscu prowadzenia działań - dając podejmującym decyzję kontrolę i możliwość podejmowania natychmiastowych decyzji. 

EdgeVis Body Worn 

Dostęp do lokalizacji GPS, nagrań i wideo na żywo
z dowolnego miejsca, bez opóźnień, nawet w słabych warunkach sieciowych. 

EdgeVis Body Worn umożliwia lokalną rejestrację audio-video wysokiej rozdzielczości przez 10 godzin (istnieje możliwość szybkiej wymiany baterii lub podpięcie zewnętrznego źródła zasilania) oraz transmisję materiału online do stanowiska kierowania ze specjalnie zoptymalizowanym kodowaniem obrazu pod kątem małych opóźnień, płynności obrazu i niskim zapotrzebowaniem na pasmo podczas transmisji po LTE. Słabe warunki oświetleniowe rekompensowane są doświetleniem IR. Pozycja urządzenia określana na podstawie danych satelitarnych, umożliwia bieżącą koordynację działań ratowniczych/operacyjnych itp. Protokół transmisyjny oraz algorytmy opracowane przez Digital Barriers umożliwiają streaming AV w czasie rzeczywistym nawet warunkach niskiej jakości sygnału GSM/WiFi. Kamera nasobna EdgeVis Body Worn jest urządzeniem kompaktowym, wodo i pyłoszczelnym, nie wymagającym do standardowej pracy dodatkowych kabli, dającym możliwość podłączenia do niej zewnętrznej, specjalizowanej kamery lub powerbanku. Materiał video może stanowić dowód w sprawach karnych, ponieważ jest zabezpieczony przed manipulacją.

W rozwiązaniu użyto najwyższej klasy podzespoły optyczne i elektroniczne współpracujące z autorskim oprogramowaniem. Dzięki takiemu podejściu stworzono lekką, kompaktową, poręczną kamerę nasobną zawierającą w sobie funkcjonalność urządzeń stanowiących dotychczas odrębne elementy.

Zarejestrowany materiał AV jest obsługiwany i analizowany przez serwerową platformę, posiadającą funkcję rozpoznawania twarzy.


EdgeVis Body Worn 

Zobacz co oni widzą teraz!

Unikalna możliwość transmisji online

Dostarczanie video skądkolwiek gdziekolwiek.

EdgeVis Live jest zaprojektowany do mobilnej transmisji video w czasie rzeczywistym, w sieci o zmiennej jakości dla obrazów o dużej zmienności scen, gdzie konwencjonalne rozwiązania są bezużyteczne. Aktywna adaptacja sieci zapewnia że video nigdy nie przewyższa dostępnego pasma, dbając jednocześnie o stałą ilość przesyłanych klatek bez opóźnień i zrywania obrazu.
To rozwiązanie ma unikalną możliwość transmisji użytecznego obrazu monitoringu w niemal każdej sieci z prawie dowolnego źródła.

Bezpieczny zapis video

Nagrania pełnej rozdzielczości i najwyższej jakości na urządzeniu.

Bezpieczne nagrania wysokiej rozdzielczości przechwytują każdy detal krytycznej sytuacji na urządzeniu, oferując niezaprzeczalny dowód pozwalając na skuteczne rozwiązywanie sporów. Także podczas zdalnego podglądu operator ma dostęp do obrazu wysokiej rozdzielczości w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie posiada także proste narzędzia pobierania nagrań w celu centralnej archiwizacji. 

Zobacz w swoim preferowanym VMS

Ultra-low bandwidth stream może zostać zapisany w jednym z wiodących systemów VMS.

EdgeVis Live umożliwia streaming wysokiej niezawodności  i z niskim opóźnieniem, użytkownik może dostarczyć taki obraz do preferowanego przez siebie systemu VMS. Umożliwia to integrację transmisji mobilnej z istniejącymi systemami monitoringu wizyjnego.

EDGEVIS Live

Kodek EDGEVIS Live jest  wykorzystany także w innych rozwiązaniach transmisji mobilnej z pojazdów lub lokalizacji o niskiej jakości sieci. Z wykorzystaniem dedykowanych enkoderów a nawet aplikacji na telefon komórkowy z systemem Android lub iOS. Rozwiązania te umożliwiają także implementację funkcji rozpoznawania twarzy.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, testów lub opracowania dedykowanego rozwiązania.